.

.

New
за Тојота Celica 1982 1983 1984 Супра 1982-1987 1989 1990 1991 1992 1993 Авто Хаубата Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери

за Тојота Celica 1982 1983 1984 Супра 1982-1987 1989 1990 1991 1992 1993 Авто Хаубата Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери

DEN 1354.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу!
.Апликации : се Направи Модел, Модел Година на Моторот Тело Стил за Тојота Celica GT 1982-1984 Сите Мотор Купе на Toyota Celica GT 1982-1984 Сите Мотор Hatchback за Тојота Celica GTS 1982-1984 Сите Мотор Конвертибилна за Тојота Celica GTS 1982-1984 Сите Мотор Купе на Toyota Celica GTS 1982-1984 Сите Мотор Hatchback за Тојота Celica ST 1982-1984 Сите Мотор Купе на Toyota Celica Супра 1982-1984 Сите Мотор Hatchback за Тојота Супра База 1982-1993 Сите Мотор Купе
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)15. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.63 Компресирани Должина (инчи)9.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.88 Локација : Хаубата, Пред Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Детали

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Објектот Должина:
15.63 inches
Објектот Ширина:
2 cm
Celica-Година:
1993,1990,1994,1991,1992
Поставување на Возило:
хаубата
Тојота Модел:
Celica
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
0.5 KG
Производителот Дел Број:
GSTA0031-2
Тип На Објект:
Подигнете Ги Поддржува Шок Гасни Амортизери
Свеж

Избор на клиенти