.

.

New
Задното стакло Стакло Гас Обвинет Лифт Поддршка За Jeep Grand Cherokee 1994-1998 Автомобил Амортизерите Гас Пролет Спорт Комунални 18.62 инчи

Задното стакло Стакло Гас Обвинет Лифт Поддршка За Jeep Grand Cherokee 1994-1998 Автомобил Амортизерите Гас Пролет Спорт Комунални

DEN 1428.00
DEN 1569.12

Стока
Достапно.

75 Локација : Задното стакло Стакло, на Задното Лево и Десно
Апликации : за Jeep Grand Cherokee 5. Ви благодариме! 2 парчиња Задното стакло Стакло Гас Обвинет Лифт Поддршка За Jeep Grand Cherokee 1994 1995 1996 1997 1998 Автомобил Амортизерите Гас Пролет Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)18.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. Ви благодарам многу!
.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.62
Компресирани Должина (инчи)10. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детали

Производителот Дел Број:
2379IG,55076210,901610,72867,10658
Jeep Модел:
Grand Cherokee
Објектот Ширина:
2 cm
Grand Cherokee-Година:
1996,1994,1998,1997,1995
Објектот Должина:
18.62 inches
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
пластични+метал
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Поставување на Возило:
заден прозорец
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Објектот Тежина:
0.5 KG
Тип На Објект:
Гас Обвинет Лифт Поддршка
Свеж

Избор на клиенти