.

.

New
за Land Rover LR3 & Спорт Комунални 2005-2013 15.75 инчен предната хауба хаубата Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Шокови

за Land Rover LR3 & Спорт Комунални 2005-2013 15.75 инчен предната хауба хаубата Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака

DEN 1438.00
DEN 1580.16

Стока
Достапно.

Ви благодарам многу!
.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.76
Локација : Вратата за Хаубата, пред Лево и Право
Апликации : за 2005-2013 Land Rover LR3 База Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover LR3 HSE Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover LR3 ЛЕ Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover LR3 SE Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover LR3 Supercharged Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2009-2012 Land Rover LR4 База Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2009-2013 Land Rover LR4 HSE Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2009-2013 Land Rover LR4 V8 Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover Range Rover Sport База Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover Range Rover Sport HSE Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover Range Rover Sport ЛЕ Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover Range Rover Sport SE Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата
за 2005-2013 Land Rover Range Rover Sport Supercharged Спорт Комунални 4-Вратата за Хаубата Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.

Детали

LR3-Година:
2007,2009,2006,2008,2005
Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Другиот Дел Број:
подигнете поддршка
Објектот Ширина:
2 cm
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Должина:
15.75 inches
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Land Rover Модел:
LR3
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
8506IB,BKK780010,5H2216E610AA
Тип На Објект:
Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења
Свеж

Избор на клиенти