.

.

New
2 парчиња Задните Изведат Дел Liftgate Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За Dodge Магнум R/T SE SRT8 SXT SXT Вагон 2005-2008 година 17.02 инчен

2 парчиња Задните Изведат Дел Liftgate Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За Dodge Магнум R/T SE SRT8 SXT SXT Вагон 2005-2008

DEN 1435.00
DEN 1576.80

Стока
Достапно.

By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Ви благодариме 2 парчиња Задните Изведат Дел Liftgate Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За Dodge Магнум R/T SE SRT8 SXT SXT Вагон 2005-2006 Година 2007 2008 Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 17.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.02
Компресирани Должина (инчи) 12.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодарам многу!
. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детали

Магнум-Година:
2008,2007,2006,2005
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSDE0003
Поставување на Возило:
Задните Изведат Дел Liftgate Подигање
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
17.02 inches
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Dodge Модел:
Магнум
Тип На Објект:
Гас Обвинет Лифт Поддршка
Свеж

Избор на клиенти