.

.

New
2Qty Гас Шок Пролет Лифт Поддршка Проп Продолжен Должина 25.24 Компресиран Должина 15 Сила 101 КГ ГШ-001068

2Qty Гас Шок Пролет Лифт Поддршка Проп Продолжен Должина 25.24 Компресиран Должина 15 Сила 101 КГ ГШ-001068

DEN 1786.08

Стока
Достапно.


Гас Шокови/Рамења
Ова е резервни шокови НЕ ОЕМ шокови.
Гас шокови само, без додатоци. Сликата е само за илустрација.
Бидете сигурни дека ќе се потврди должина информации пред да купите.
Ве молиме да се потврди ова е Гас Шок spec сакате, ние само го гарантираме за да се добие точен објект што е опишано подолу. Тоа е на купувачот одговорност да се потврди правилно монтирање на објектот пред купување.
Опис На Производот :
Количина : 2 Гас Шокови
Целосно Продолжен Должина : 25.24"
Компресирани Должина : 15"
Сила:101 КГ
Род Крајот Фитинг : 3/8" Топката Штекер (10мм)
Цевка Крајот Фитинг : 3/8" Топката Штекер (10мм)
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена
"

Детали

Бренд Име:
IPW
Земја/Регион на Производство:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Другиот Дел Број:
ГШ-001068
Производителот Дел Број:
ГШ-001068
Објектот Должина:
25.24
Тип На Објект:
Други
Точка име :
Гас Пролет/Проп/Кочење/Шок
Свеж

Избор на клиенти