.

.

New
Subrame Бар+Пониски Вратоврска Бар+Задни Пониски Контрола на Арм За Хонда Граѓански EK 96-00 HU-ЛАБОРАТОРИЈА-EK

Subrame Бар+Пониски Вратоврска Бар+Задни Пониски Контрола на Арм За Хонда Граѓански EK 96-00 HU-ЛАБОРАТОРИЈА-EK

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


EPMAN Задните Пониски Вратоврска Бар
Направен од Висок Квалитет на Алуминиум T606
Алуминиумски Цевки и загради, лесни
Нерѓосувачки и оближена со цинк хардвер
Шест различни бои за да го изберете црвени,златни,сина,сребрена, виолетова и црна
EPMAN Subframe Заграда
Направен од Висок Квалитет на Алуминиум T6061
Елоксирани Алуминиумски е Одлична за Долг Живот и Отпорност на Корозија
Супер Силна Поддршка за Дното Рамка
Зголемување на Располагањето и Управувањето Стабилност
Шест Различни Бои за да го Изберете Црвена, Сина, Златна, Црна,Сребрена и Виолетова
EPMAN Задните Помала Контрола Рака
Направен од висок Квалитет на Алуминиум
Дизајниран како Фабрика за Замена(Без Модификација е Потребно)
Совршен за Секое Граѓанско Изгради.6 L 1996-2000
За Хонда Граѓански ЕКС Седан 4 D 1.
100% Сосема Нов, Никогаш не се Користат или се Инсталирани
Еден пакетот вклучува
1 X Subrame Бар
1 X Пониски Вратоврска Бар
1 X Задните Помала Контрола Рака
Боја : Сина,Црвена,Сребрена, Црна ,Златна,Виолетова ве Молиме одбра боја откако ќе се направи нарачка.Зајакнување на Задниот Крај на Возилото
Како И Помагање надвор со Оние Camber Прашања
Еден поставува вклучува две парчиња,и лево и десно.6 L 1996-2000
Повеќе детали,ве молиме погледнете на Компатибилност на Табелата. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Ако не ни кажете боја која ќе испрати Сина.

Детали

боја:
Сина, Црна, Златна, Сребрена, Црвена, Виолетова
Поставување на Возило:
Задните
Земја/Регион на Производство:
Кина
Граѓанско-Година:
2000,1998,1996,1997,1999
Другиот Дел Број:
N/M
Објектот Должина:
000
Специјални Функции:
оригиналниот
Производителот Дел Број:
HU-ЛАБОРАТОРИЈА-EK
Објектот Висина:
000
Бренд Име:
EPMAN
Осветленост Дел Број:
ПОД-РАМКА
Хонда Модел:
Граѓански
Објектот Ширина:
000
Материјал Тип:
T606 Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
6.5
боја:
Златна, Сребрена, Сина, Црвена, Виолетова, Црна
is_customized:
Yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
Шасија Компоненти
Заменете објект:
ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР ЗАДНИТЕ
Автомобил модел:
96-00 EK
Го замени целосно име:
96-00 EK ЗАДНИТЕ ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР
Осветленост Дел Број:
За Граѓански EK ЗАДНИТЕ SUBFRAME ЗАГРАДА
Другиот Дел Број:
За Хонда Граѓански EK ЗАДНИТЕ КОНТРОЛА РАКА
Поставување на Возило:
Задните
Свеж

Избор на клиенти