.

.

New
maizhi Цинк Легура+Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Mazda 3/6/5 CX-3 CX-4 CX-5 CX5 CX-7 CX-9 Atenza Axela MX5

maizhi Цинк Легура+Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Mazda 3/6/5 CX-3 CX-4 CX-5 CX5 CX-7 CX-9 Atenza Axela MX5

DEN 508.00
DEN 570.72

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Pls се споредат со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува!!
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
MAIZHI
Свеж

Избор на клиенти