.

.

New
СКАРА@FUKA Кожа Текстура Силикони Smart Key Случај Школка Покрие Фоб за Кадилак ATS SRX STS CTS DTS Автомобил Стил

СКАРА@FUKA Кожа Текстура Силикони Smart Key Случај Школка Покрие Фоб за Кадилак ATS SRX STS CTS DTS Автомобил Стил

DEN 273.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.2 см
Тежина : 0.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.5 cm
Hight : 0./6,9 см
Ширина : 1.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.

Детали

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
Силика Гел
ОДГОВАРА ЗА:
Кадилак ATS SRX STS CTS DTS
Свеж

Избор на клиенти