.

.

New
jingyuqin 30pcs/многу Силикони Автомобил копче Фоб Покрие Случај за Рено Vivaro Movano Сообраќај Господар Kangoo за Нисан Опел Опел

jingyuqin 30pcs/многу Силикони Автомобил копче Фоб Покрие Случај за Рено Vivaro Movano Сообраќај Господар Kangoo за Нисан Опел

DEN 1089.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.


4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
30 X Силикони Копче Случај ( Не се вклучуваат клучни)
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.

Детали

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Гума
Свеж

Избор на клиенти