.

.

New
Моден Накит Ретро Сребро Алуминиум шетач нога четири лист детелина Шарм Приврзоци Копче Синџир Прстен Копче Синџири Женска&Мажите Подарок X153

Моден Накит Ретро Сребро Алуминиум шетач нога четири лист детелина Шарм Приврзоци Копче Синџир Прстен Копче Синџири Женска&Мажите

DEN 595.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

4 mm или 1mm = 0. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. КОЛИЧИНА : 20pcs боја : како на сликата Тип : трговија на Големо
конверзија : 1 инч = 25.0393 инчен
Враќање & Размена политика
**Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ви благодариме !
Вашето задоволство, нашите извршување!(Jiangyu Ву ). Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Мојот пријател :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време
1 : Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.99 /многу US $ 8. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.43 /многу US $ 1.
Повратни информации политика
**Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата, Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас.26 /многу US $ 11. Ви благодарам многу, и ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.88 /многу US $ 9.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
X153
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти