.

.

New
каубојска шапка keychain копче прстен за мажи ретро половината обесен копче синџир клучен носител на бронза sleutelhanger chaveiro llaveros hombre

каубојска шапка keychain копче прстен за мажи ретро половината обесен копче синџир клучен носител на бронза sleutelhanger chaveiro

DEN 144.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
keepwords
Материјал:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти