.

.

New
U7 Бренд Хип Хоп Половината Biker Синџир Појас Златна Боја Рок Панк Панталони Жан Motorcyle Мажите Накит Крстот Jusus Панталони Синџири J001

U7 Бренд Хип Хоп Половината Biker Синџир Појас Златна Боја Рок Панк Панталони Жан Motorcyle Мажите Накит Крстот Jusus Панталони

DEN 479.00
DEN 737.28

Стока
Достапно.

U7 Класичен Жолто Злато Позлатен Синџир За Мажи Ѓердан Мода Накит трговија на Големо 6 MM Ширина 81 CM Долга Змија Синџир Ѓердан N308

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
U7
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
J001
Метална боја:
Злато-боја
Обликотшема:
Крстот
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
База Материјал:
Животната Средина Месинг
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
Функција:
Крстот Jusus Парчиња
Должина На Синџирот :
64cm
Ширина На Синџир:
0.7 cm
Свеж

Избор на клиенти