.

.

New
Дуелот Чудовишта keychain автомобил р Yugi Muto метал Pendant Накит Артефакт Акција Фигура Llavero Chaveiro накит HF12049

Дуелот Чудовишта keychain автомобил р Yugi Muto метал Pendant Накит Артефакт Акција Фигура Llavero Chaveiro накит HF12049

DEN 79.00
DEN 129.60

Стока
Достапно.

ОПИС
Име : keychain
Стоковните материјал : Метал
Состојба : 100% НОВИ
Димензии : cm/ 25 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
HF12049
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
красат
Свеж

Избор на клиенти