.

.

New
бесплатен превозот yqtdmy 12 компјутери симпатична шарени ѕвезда љубовник срцето дизајн keychain

бесплатен превозот yqtdmy 12 компјутери симпатична шарени ѕвезда љубовник срцето дизајн keychain

DEN 612.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
YQTDMY
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Смола
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти