.

.

New
Нови орел keyring feidiao шарм pendant кристал кристален паричникот торба ysk097 автомобил копче синџир девојка добри дарови

Нови орел keyring feidiao шарм pendant кристал кристален паричникот торба ysk097 автомобил копче синџир девојка добри дарови

DEN 129.00
DEN 160.80

Стока
Достапно.


Детали

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Z
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ysk097
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Тип На Проект:
шарм
Класичен или моден:
Класичен
Земји, продуцент:
Yiwu град, провинција жеџијанг,
Тежината на:
25g
одговара на толпата:
Најчесто користени
Обичај:
Yes
Свеж

Избор на клиенти