.

.

New
САЛАТА Накит Литургија бел Гира Тежина Плоча Keychain Спорт Фитнес и боди билдинг Нерѓосувачки Челик Копче Синџири Прилагодено За Мажи

САЛАТА Накит Литургија бел Гира Тежина Плоча Keychain Спорт Фитнес и боди билдинг Нерѓосувачки Челик Копче Синџири Прилагодено

DEN 140.00
DEN 215.52

Стока
Достапно.


Детали

Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик/Спортски
Метална боја:
Злато-боја,Сребро.
Број На Модел На:
KC004
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
гира
Функција:
Други
Компанија:
chereda
боја:
2 бои
Накит Тип:
Клучни Синџири
Додатоци Тип:
гира
Технологија:
Интегрален фалсификување
Број На Модел На:
KC004
Големина:
30mm
Производители:
Кина
Продажба:
ИЗВОЗ
Пакет:
сомот торба
Свеж

Избор на клиенти