.

.

New
2017 Нова Мода Рок Бенд Queen Бохемски Rhapsody Tassel Копче Синџир Круг Кралицата Бенд Уметност Фото Стаклена Купола Keyring Подароци

2017 Нова Мода Рок Бенд Queen Бохемски Rhapsody Tassel Копче Синџир Круг Кралицата Бенд Уметност Фото Стаклена Купола Keyring

DEN 74.00
DEN 134.40

Стока
Достапно.


Предмет : 2017 Нова Мода Рок Бенд Queen Бохемски Rhapsody Tassel Копче Синџир Круг Кралицата Бенд Уметност Фото Стаклена Купола Keyring Подароци Боја : Бела , Виолетова , Сива , Сина , Портокалова , Црвена , Црна , Зелена , Розова , Жолта , Магента
Превозот :
Сите земја бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Mail
Обично тоа ќе потрае околу 30-60 дена за испорака .
Нема shippment за време на викендите и на големите празници.
Нашата супериорност :
-Евтини
-Квалитетот контролирани
-МАЛИ ЦЕЛ прифатливо, ОЕМ или ODM добредојде
-Брзо испорака
-НОВ ДИЗАЈН прашање на нашата веб страница често, добредојдовте да ја посетите кога сте слободни.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди за нас, ви Благодарам многу!
Ако сте незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
.
Ние, исто така може да испрати од DHL, UPS-от, Fedex и EMS и така натаму.
Ако сакате брза испорака ,можете да изберете и други превозот метод кога ќе го поставите цел .
Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Квалитетот contral :
Ние ќе го проверат квалитетот еден по еден и да ви испрати фотографии и детални информации за потврда пред пратката.

Детали

Гем Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Сребро Позлатен,Платина Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TAK--129
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Стакло Cabochon Големина:
25mm
tassel должина:
6cm
Метална боја:
Сребро.
Tassel Боја:
Виолетова ,Црвена,Жолта,Розова ,Сива....
Објектот:
Бенд Queen Tassel Копче Синџир
Свеж

Избор на клиенти