.

.

New
Алуминиумски Мотор Копче Синџир Гроздобер Мажите Мотор Keyring За Љубител на Спортот 20pcs/Многу

Алуминиумски Мотор Копче Синџир Гроздобер Мажите Мотор Keyring За Љубител на Спортот 20pcs/Многу

DEN 1000.00
DEN 1176.00

Стока
Достапно.

09 /многу
парчиња / многу
Моден полимер глина нараквици бесплатен превозот, трговија на големо 20pcs круг глина мушка водат нараквици, Бохемски beaded нараквици US$ 14.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.00 /многу
парчиња / многу
Промотивни F1 тркачки автомобили keyring, carabiner keychain, машки прстени, трговија на големо 20pcs/многу спортски автомобили keyring бесплатен превозот САД$ 27.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail(околу 10-20 работни денови за САД) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.00 /многу
парчиња / многу
Мода за Мажи Keyrings Метал Авион Keychain За Промоција Подарок 20pcs/Многу US$ 22.39 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот топла продажба 20pcs прекрасна цртан филм мачка keyring одговара за промотивни дар, кат keychains, мачка форма keyholder US$ 17.57 /многу
парчиња / многу
Моден тркачки мотор модел keyrings бесплатен превозот, алуминиумски мотор keyrings одговара за мажите е подарок, промоција, божиќ подарок US$ 28.67 /многу
парчиња / многу
Promortional зајакот keychains бесплатен превозот, метал keyholders, од легиран keyrings, девојка keychains одговара роденденски подарок US$ 18.57 /многу
парчиња / многу
Моден Легура Камион Форма Keyrings Lorry Keychains Мажите Промотивни Подароци 20pcs US$ 26.
Кул Победи-UP Автомобил Keyrings Метал Wecker Keychains Мажите Jalopy Копче Синџир За Промоција Подарок 20pcs/Многу US$ 27.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Број На Модел На:
K023
Бренд Име:
XYTYM
Обликот:
мотоцикл
Количина:
20pcs
Тежина:
about 30g
Големина:
about 47x23mm
Тип:
keychain
боја:
сребрена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти