.

.

New
Метал F22 Борбен Авион Keychain Мажите Battleplane Keyring За Воени Фан 20pcs/Многу

Метал F22 Борбен Авион Keychain Мажите Battleplane Keyring За Воени Фан 20pcs/Многу

DEN 1061.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Кул Победи-UP Автомобил Keyrings Метал Wecker Keychains Мажите Jalopy Копче Синџир За Промоција Подарок 20pcs/Многу US$ 27.57 /многу
парчиња / многу
Кул спортски мотор carabiner keychains, мода симулација моторни keyholders, моторни keyrings одговара на мажите подарок, промоција US$ 28.22 /многу
парчиња / многу
Моден 10мм Кристал, Отворајќи Прилагодливи Shamballa Хривнија Мешавина Боја 12pcs промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 32. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.
Повратни информации
* Ние зависи од вашето задоволство да се успее.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.57 /многу
парчиња / многу
Моден Легура Камион Форма Keyrings Lorry Keychains Мажите Промотивни Подароци 20pcs US$ 26.59 /многу
парчиња / многу
Моден Камион Keychains Легура Lorry Keyrings Промоција на Мажите Keychains 20pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 27.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.67 /многу
парчиња / многу
Promortional зајакот keychains бесплатен превозот, метал keyholders, од легиран keyrings, девојка keychains одговара роденденски подарок US$ 18.09 /многу
парчиња / многу
Моден полимер глина нараквици бесплатен превозот, трговија на големо 20pcs круг глина мушка водат нараквици, Бохемски beaded нараквици US$ 14.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Број На Модел На:
K024
Бренд Име:
XYTYM
Обликот:
F22 борбен авион
Количина:
20pcs
Тежина:
about 30g
Големина:
about 55x30mm
Тип:
keychain
боја:
сребрена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти