.

.

New
Метал F16 Борбен Авион Keychain Кул Battleplane Keyring За Воени Фан 20pcs/Многу

Метал F16 Борбен Авион Keychain Кул Battleplane Keyring За Воени Фан 20pcs/Многу

DEN 1061.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.


* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.98 /многу
парчиња / многу
Висок квалитет на Ф1 автомобили keychain бесплатен превозот, од легиран тркачки автомобили keychain, Формула 1 возило keyring, мажите keychain одговара промоција US$ 27.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.01 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо шарени еластичен школка нараквици бесплатен превозот САД$ 19.
* Обично во една поли торба внатре, а потоа во тетрапак надвор.67 /многу
парчиња / многу
Promortional зајакот keychains бесплатен превозот, метал keyholders, од легиран keyrings, девојка keychains одговара роденденски подарок US$ 18.57 /многу
парчиња / многу
Моден тркачки мотор модел keyrings бесплатен превозот, алуминиумски мотор keyrings одговара за мажите е подарок, промоција, божиќ подарок US$ 28.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.59 /многу
парчиња / многу
Моден Камион Keychains Легура Lorry Keyrings Промоција на Мажите Keychains 20pcs/Многу Бесплатен Превозот САД$ 27.00 /многу
парчиња / многу
Промотивни F1 тркачки автомобили keyring, carabiner keychain, машки прстени, трговија на големо 20pcs/многу спортски автомобили keyring бесплатен превозот САД$ 27.40 /многу
парчиња / многу
.
* Ние ќе ви испратиме објект слободни од Кина Пост Воздух Mail(околу 10-20 работни денови за САД) ;
* Ние исто така може да ви ги испрати предмети од страна на EMS ( околу 5 - 7 дена во САД ) ако треба.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Број На Модел На:
K022
Бренд Име:
XYTYM
Обликот:
F16 борбен авион
Количина:
20pcs
Тежина:
about 30g
Големина:
about 55x35mm
Тип:
клучни синџир
боја:
сребрена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти