.

.

New
Бог грант Мене Ведрина keychain гроздобер Молитва Библијата Уметност Храброст, Мудрост копче синџир прстен носителот мажи жени вера накит AA59

Бог грант Мене Ведрина keychain гроздобер Молитва Библијата Уметност Храброст, Мудрост копче синџир прстен носителот мажи жени

DEN 49.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.

Бог Грант Мене Ведрина keychain гроздобер Молитва Библијата Уметност Храброст, Мудрост копче синџир прстен носителот мажи жени Хари AA59 Производ Слики :

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Родиум Позлатен,Антички Сребрен Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
AA59
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Функција:
Декорација
Стакло Cabochon Големина:
За 25 mm
Прстен Големина:
Околу 28 мм во Кол.
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Тежина:
30g
Повод:
Секојдневно,Подароци,Божиќ,Нова Година,Свадба,Партија
Пакет:
подарок торба
MOQ:
1 Парче
Наслов:
Бог Грант Мене Ведрина Плоштадот Keychain
Свеж

Избор на клиенти