.

.

New
Моден Аниме Игра DOTA 2 Keychain Оружје Копче Синџир Автомобил Клуч на носителот Keyring

Моден Аниме Игра DOTA 2 Keychain Оружје Копче Синџир Автомобил Клуч на носителот Keyring

DEN 83.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.


Моден Аниме Игра DOTA 2 Keychain Оружје Копче Синџир Автомобил Клуч на носителот Keyring
черепот на главата Chians
топла движат накит
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
G-771
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Обликотшема:
Гитара
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
клучни синџир
Пол:
Унисекс
Тежина:
Околу 16 g
Големина:
во врска 2*3 cm
Свеж

Избор на клиенти