.

.

New
LPHZQH мода симпатична Граничниот Коли куче keychain жените торба pendant додатоци шарм подарок автомобил Копче прстен накит, злато, сребрена боја

LPHZQH мода симпатична Граничниот Коли куче keychain жените торба pendant додатоци шарм подарок автомобил Копче прстен накит,

DEN 634.00
DEN 1195.20

Стока
Достапно.


добредојдовте на LPHZQH продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
K106
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
боја:
Злато Сребро.
Свеж

Избор на клиенти