.

.

New
Музика keychain шише настроената keychain gx-055

Музика keychain шише настроената keychain gx-055

DEN 136.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
00
Свеж

Избор на клиенти