.

.

New
10PCS Персоналните Боксерски Ракавици Keychain Метал Keyring Автомобил Keyfobs Llaveros Креативни Додатоци Шарм Торба Pendant Подарок J060

10PCS Персоналните Боксерски Ракавици Keychain Метал Keyring Автомобил Keyfobs Llaveros Креативни Додатоци Шарм Торба Pendant

DEN 492.00
DEN 517.44

Стока
Достапно.

Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Pendant големина : 3.2*1.3 см должина : 9.9 cm Тежина : 20g
'

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
J060
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Водител на
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
keychain
Компатибилност:
keychain
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
3.2*1.3cm
Свеж

Избор на клиенти