.

.

New
Топла Прилично Шик Сина делфин кожа tassle Keychains Кристал Торба Pendant Копче прстен Копче синџири Божиќ Подарок Накит Llaveros

Топла Прилично Шик Сина делфин кожа tassle Keychains Кристал Торба Pendant Копче прстен Копче синџири Божиќ Подарок Накит Llaveros

DEN 108.00
DEN 180.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZOSHI
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
FT115A
Компатибилност:
na
Функција:
na
Големина:
6.5*8.5cm
Свеж

Избор на клиенти