.

.

New
Chaveiro!Креативни Брендови Високо-револвер Чевли Копче Синџир Носителот Сребро-обложено Торба Keyring Шарм Метал Автомобил Чанта Keyfobs Подарок J006

Chaveiro!Креативни Брендови Високо-револвер Чевли Копче Синџир Носителот Сребро-обложено Торба Keyring Шарм Метал Автомобил Чанта

DEN 103.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Pendant големина : 4 *5.2 cm Тежина : 32g

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Водител на
Број На Модел На:
J006
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метална боја:
сребро позлатен
Функција:
keychain
Компатибилност:
keychain
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
4*5.2cm
Свеж

Избор на клиенти