.

.

New
Завртка Бран Шема Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket Keychain Ароматерапијата Етерични Масла Locket Keychain 10PCS

Завртка Бран Шема Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket Keychain Ароматерапијата Етерични Масла Locket Keychain 10PCS

DEN 1646.00
DEN 1732.32

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Завртка Бран Шема Нерѓосувачки Челик Diffuser Locket Keychain Ароматерапијата Етерични Масла Locket Keychain 10 PCS СО ВЛОШКИ
ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Број На Модел На:
fdgerghre
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
keychain
Keychain тип:
лебдечки locket keychain
Locket Тип:
Парфем Locket
locket големина:
20/25/30мм
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди
Облик/Шема:
бран
Употреба:
diy подарок
Свеж

Избор на клиенти