.

.

New
2017 Z нова мода симпатична малку електричен автомобил keychain паричникот & торба тока празник роденденски подарок

2017 Z нова мода симпатична малку електричен автомобил keychain паричникот & торба тока празник роденденски подарок

DEN 136.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.


Детали

Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Z
Број На Модел На:
ysk-128
Материјал:
Кристал
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
shose
Тип На Проект:
клучни синџир
Класичен или моден:
Класичен
Земји, региони:
Yiwu град, провинција жеџијанг,
Тежината на:
30g
одговара на толпата:
Најчесто користени
Обичај:
Yes
Свеж

Избор на клиенти