.

.

New
dongsheng Кристал Висока Пета Кристал Keychain Чевли Keychain Кармин Со бисер Шарм Keyring Чанта Автомобил Копчиња Носителот Pendant

dongsheng Кристал Висока Пета Кристал Keychain Чевли Keychain Кармин Со бисер Шарм Keyring Чанта Автомобил Копчиња Носителот

DEN 179.00
DEN 263.52

Стока
Достапно.


dongsheng Кристал Висока Пета Кристал Keychain Чевли Keychain Кармин Со бисер Шарм Keyring Чанта Автомобил Копчиња Носителот Pendant Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 4.8*3.1 cm Тежина : 34.9 g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychain со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Број На Модел На:
cyy
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Висока Пета Чевли
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
метални легури
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Висока Пета Чевли Копче Синџири
Шема:
Висока Пета Чевли
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Големина:
4.8*3.1cm
Тежина:
34.9g
Свеж

Избор на клиенти