.

.

New
2018 Нови Пристигнување ДО СРЦЕТО 2 Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака G414

2018 Нови Пристигнување ДО СРЦЕТО 2 Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака

DEN 143.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
2018 Нови Пристигнување ДО СРЦЕТО 2 Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака G414
Материјал : Гума
Ние ќе брод со Lanyard собрани прикажани како подолу :

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WKOUD
Метална боја:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Гума
Метали Тип:
Гума
Свеж

Избор на клиенти