.

.

New
Fullmetal Алхемичарите Логото Гроздобер Pendant Keychain Аниме Цртан Филм Накит Pendant Ретро Стил Антички Сребрен Ѓердан Pendant

Fullmetal Алхемичарите Логото Гроздобер Pendant Keychain Аниме Цртан Филм Накит Pendant Ретро Стил Антички Сребрен Ѓердан Pendant

DEN 114.00
DEN 123.84

Стока
Достапно.


Ако сте загрижени во врска со ова pls се погледне на нашата најава.Додадете во количката
3.Pls остави позитивни повратни информации.
Накит за нега :
1.

Детали

Бренд Име:
Filmore
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Обликотшема:
Скок
Број На Модел На:
FK3358
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Fullmetal Алхемичарот
Функција:
fullmetal алхемичарот keychain
Компатибилност:
pendant keychain
боја:
Сребро.
Големина:
5.7x4.7cm
Стилот 1:
Heroes Of Warcraft, Keychain
Стил 2:
Змија Стил Pendant Keychain
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
занаети:
Емајлот
Тема:
Жешка Игра Keychain
Филм/cosplay/Аниме име:
Жените Торба Keychains
Свеж

Избор на клиенти