.

.

New
TianBo Мода Црвено Глеѓ Среќа Мачка Кристал Кристал Keychain Легура Keyring за Жените Партија Подарок Копче Синџири Keyfob Llavero

TianBo Мода Црвено Глеѓ Среќа Мачка Кристал Кристал Keychain Легура Keyring за Жените Партија Подарок Копче Синџири Keyfob Llavero

DEN 125.00
DEN 226.56

Стока
Достапно.


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : види слика
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Детали

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK518
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
чанта pendant
вид бизнис:
производител
Трговија на големо:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Подарок за:
жените девојка деца неколку љубовник најдобар пријател
Шарм за:
жените дами кеси чанти шарм accessorie
Процес на производство:
рачно ткаени + позлата
Pendant Големина:
5*3.4 CM
Свеж

Избор на клиенти