.

.

New
KEORMA Палета&Четка Новина Метал Keyrings Pendant СТП Кожа Автомобил Keyring За Жените Девојка DIY Шарени Автомобил Копче Синџир YK025

KEORMA Палета&Четка Новина Метал Keyrings Pendant СТП Кожа Автомобил Keyring За Жените Девојка DIY Шарени Автомобил Копче Синџир

DEN 180.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Хривнија Големина Mesure Начин
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 30-60 дена не Може да се следи Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
ЗА COLEMA НАКИТ
COLEMA е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
YK025
Бренд Име:
KEORMA
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
клучни прстен
Круг Круг Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина , Подароци , Партија ,Свадба ,Секојдневниот Живот
Продажбата количина за овој стил:
1pieces
Роуз Синџир Материјал:
СТП Кожа
Тежина:
0.05kg/pcs
монистра материјал:
Цинк Легура; Кристално
боја:
Сина
одговараат за:
Жените ,Девојка
Пакување:
Црна Подарок Торба
Должина:
About 14cm
Свеж

Избор на клиенти