.

.

New
CHICDREAM Мала Симпатична Животно Дизајн Козметички Торба Копче Синџир За Жени, Деца Монета Чанта Keychain

CHICDREAM Мала Симпатична Животно Дизајн Козметички Торба Копче Синџир За Жени, Деца Монета Чанта Keychain

DEN 122.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Предмет : Цртан филм Мечка Слон СТП Кожна Чанта Складирање Пакет Копче Синџир Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиум(Сребрена Позлатен )+Кожа Одговара за : Млади и Зрелост Женски Посебно : рачно изработени / Комеморативна средба церемонија, Роденден, Туризам, Изложба итн

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
CHICDREAM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Y0325
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
боја:
Исто како слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Цинк Легура+СТП Кожа+Патент
Свеж

Избор на клиенти