.

.

New
3 парчиња/многу 12cm Симпатична Играчка Кукла Голи Тела Девојка Кукли Деца Кукли DIY Копче Синџири Торта Декорација Свадба се Облекуваат рачно изработени H103

3 парчиња/многу 12cm Симпатична Играчка Кукла Голи Тела Девојка Кукли Деца Кукли DIY Копче Синџири Торта Декорација Свадба се

DEN 269.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.


Димензии : 12cm
Апликации :
1) Како Голото Тело на DIY Копче Синџири
2) Како Голото Тело на DIY Свадба Кукли, или Играчка Кукли
3) Како Декорација Торта. Се напомене дека, тоа треба да се чистат и дезинфицираат и се одликува со конзерванс филм, пред користење

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Kumbaya
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
H103
Апликации 01:
DIY Копче Синџири
Апликации 02:
DIY Свадба Кукли, или Играчка Кукли
Апликации 03:
Торта Декорација
Свеж

Избор на клиенти