.

.

New
Креативни Кристал Крстот Pendant Keyring Легура Автомобил Keychain Мода Жените Торба Шарм Накит Keyfobs Христијански Подарок R153

Креативни Кристал Крстот Pendant Keyring Легура Автомобил Keychain Мода Жените Торба Шарм Накит Keyfobs Христијански Подарок

DEN 118.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Вкупна должина : 9.6 cm Pendant големина : 3.1 * 2.4 cm Тежина : 21g

Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
R153
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Метална боја:
Злато-боја
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
keychain
Функција:
keychain
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти