.

.

New
Vnox Слободни Гравирање Персоналните Информации за Повикување Синџир Држачот за Жени Мажи Кориснички Име Датум од не ' Рѓосувачки Челик Накит Унисекс

Vnox Слободни Гравирање Персоналните Информации за Повикување Синџир Држачот за Жени Мажи Кориснички Име Датум од не ' Рѓосувачки

DEN 288.00
DEN 479.04

Стока
Достапно.

4 : можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? да,ние може да engrave сите јазик .Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.
ПАКЕТ
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна. (не повеќе од 3 зборовите на прстен) 3 : како да се избере англиски фонт ? Проверете на сликата на референтни фонт . ако не можете да напишете ја вашата јазик ,ни испрати јасна слика за нив. 5 : за изгравирани зборови боја ? на готовиот зборови боја не може да биде црна ,како сива боја, 6 : како да се каже продавачот сакам да engrave на накит? кога ќе се плати за цел ,не е место може да се направи белешки на продавачот.но, само англискиот текст може да изберете фонт.Пакување : Кутија или Сомот торбичка за да се спакуваат предмети
5.
ОПИС
1. 2 : колку букви може да engrave? ние предлагаме помалку букви на подобро.кажете ни се на број .Големина : 30мм*40mm
4.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
1 : можете engrave име/лого на накит? Одговор 1 : да,ние може да engrave зборови/едноставен знак.

Детали

Бренд Име:
VNOX
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Метална боја:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
VNOX-KR-004
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Кориснички Име На Денот
Големина:
30mm*40mm
Функција:
Персоналните Engrave Inforamtion
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Повик
Повод:
дневно
Услугата За Гаранција:
30-дена Парите Назад
Свеж

Избор на клиенти