.

.

New
JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Златна Боја Hummer Затворач Keyring Издлабени Слон Шарм Keychain За Мажи Накит

JINGLANG Бесплатен Превозот Мода Златна Боја Hummer Затворач Keyring Издлабени Слон Шарм Keychain За Мажи Накит

DEN 263.00
DEN 291.84

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ysk2628
Компатибилност:
Сите Не
Функција:
Декорација
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Тежина:
38g
Пакет:
OPP Пена Картон
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти