.

.

New
JINGLANG Мода Hummer Затворач Keyring Кристално Бела Крзно Був Keychain За Жените Чанта Накит

JINGLANG Мода Hummer Затворач Keyring Кристално Бела Крзно Був Keychain За Жените Чанта Накит

DEN 139.00
DEN 146.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Број На Модел На:
ysk2519
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Компатибилност:
не
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина:
85mmx37mm
Тежина:
33g
Свеж

Избор на клиенти