.

.

New
3 Копчиња За Замена На Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Сончево Март Tiida Keyless Entry Фоб Копче Маска

3 Копчиња За Замена На Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Сончево Март Tiida Keyless Entry Фоб Копче Маска

DEN 985.00
DEN 1094.40

Стока
Достапно.


3 Копчиња За Замена На Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Сончево Март Tiida Keyless Entry Фоб Копче Маска
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Детали

Осветленост Дел Број:
A2016052615
Објектот Висина:
3mm
Бренд Име:
Tibikoo
Другиот Дел Број:
A2016052615
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
3cm
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Производителот Дел Број:
A2016052615
Специјални Функции:
3 Копчиња За Замена На Далечинскиот Клуч Школка За Nissan Сончево
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Меѓународен стандарден материјал
Објектот Тежина:
0.02kg
Примена:
3 Копчиња На Далечинскиот Клуч Покритие За Nissan Сончево
Свеж

Избор на клиенти