.

.

New
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 1/2 3/8 1/4Вози Лизгачки Т Бар за Приклучок за Поврзување Главата Плоштадот Вози Штекер Алатка CR-V

HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 1/2 3/8 1/4Вози Лизгачки Т Бар за Приклучок за Поврзување Главата Плоштадот Вози Штекер Алатка CR-V

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Хром-vanadium Челик
Карактеристики:
Dismountable,Крстот,Мултифункционални
Број На Модел На:
HF-216502
is_customized:
Yes
Тип:
приклучок за клуч
Бренд Име:
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА
Свеж

Избор на клиенти