.

.

New
Универзална агол мелница клуч за дупчење алатка 12-47mm прилагодливи универзална мулти-цел клуч моќ алатка фитинзи

Универзална агол мелница клуч за дупчење алатка 12-47mm прилагодливи универзална мулти-цел клуч моќ алатка фитинзи

DEN 217.00
DEN 249.12

Стока
Достапно.


Детали

Карактеристики:
Мини
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
оние
Број На Модел На:
WU89
is_customized:
Yes
Тип:
Професионални клуч
Свеж

Избор на клиенти