.

.

New
Хексадецимален Клуч Клуч Сет, CR-V квалитет, Torx Хексадецимален Клуч , Ален Хексадецимален Клуч ,Топката Точка Хексадецимален Клуч за вашиот избор

Хексадецимален Клуч Клуч Сет, CR-V квалитет, Torx Хексадецимален Клуч , Ален Хексадецимален Клуч ,Топката Точка Хексадецимален

DEN 335.00
DEN 372.48

Стока
Достапно.

краток рака хексадецимален копче за клучеви (Ѕвезда) : T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50
-
9pcs Torx Хексадецимален Клуч Клуч Сет ,T10-T50 ,Долго Големина ,Cr-V Материјал со Хром Позлатен Површина
9-компјутер. Краток рака Топката Крајот хексадецимален клуч клуч : 1. Единствена шарки за чување отвора рамно, што го прави полесно да се добие клучеви во и надвор, и има висока видливост големина ознаки за брзо големина на копче. Токму големина краеви се chamfered да се менува лесно во fastener, намалување носат на клуч и да го оштети fastener главата. 15-компјутер. 15-компјутер.5,3,4,5,6,8,10 ММ
-
9pcs Хексадецимален Клуч Клуч Сет 1. Долго рака хексадецимален копче за клучеви (Ѕвезда) : T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50
-
30 PC Хексадецимален Клуч Клуч Сет со Пластични Складирање
Опис :
Што се зачувани во удобен виткање случај, на 30-компјутер. Краток рака Топката Крајот хексадецимален клуч клуч : 1.5,3,4,5,6,8,10 ММ
-
9pcs Хексадецимален Клуч Клуч Сет 1.050, 1/16, 5/64, 3/32, 7/64, 1/8, 9/64, 5/32, 3/16, 7/32, 1/4, 5/16, 3/8 во.5-10мм , Краток Големина,Cr-V Материјал со Хром Позлатен Површина
9-компјутер.5,3,4,5,6,8,10 ММ
-
9pcs Torx Хексадецимален Клуч Клуч Сет ,T10-T50 ,Краток Големина ,Cr-V Материјал со Хром Позлатен Површина
9-компјутер.5-10мм , Краток Големина,Cr-V Материјал со Хром Позлатен Површина
9-компјутер.5,3,4,5,6,8,10 ММ
-
9pcs Топката Точка Хексадецимален Клуч Клуч Сет 1.5-10мм , Долго Големина,Cr-V Материјал со Хром Позлатен Површина
9-компјутер. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .

Детали

Број На Модел На:
K101-K110
Карактеристики:
Мултифункционален,Двојно Крајот
Тип:
Хексадецимален Копче
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Материјал:
Хром vanadium челик
Тврдост:
52-55HRC
Површина:
Хром Позлатен
Материјал:
Хром vanadium челик
Свеж

Избор на клиенти