.

.

New
50pcs 4mm хексадецимален клуч клуч топката крајот хексадецимален копче spanner ален клуч клуч

50pcs 4mm хексадецимален клуч клуч топката крајот хексадецимален копче spanner ален клуч клуч

DEN 450.00
DEN 500.16

Стока
Достапно.


50pcs м4 хексадецимален клуч клуч топката крајот хексадецимален копче spanner ален клуч клуч

Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
Легура
Големина:
4mm
Тип:
Хексадецимален Копче
Број На Модел На:
4mm хексадецимален копче
Големина:
4mm
Материјал:
Легиран челик
Тврдост:
50-54℃
По завршувањето:
мат хром позлатен
Свеж

Избор на клиенти