.

.

New
Ален Клуч 50pcs/многу Висок Квалитет Легиран Челик Со Црна 5/64 инчен Хексадецимален Штекер Завртка Копче

Ален Клуч 50pcs/многу Висок Квалитет Легиран Челик Со Црна 5/64 инчен Хексадецимален Штекер Завртка Копче

DEN 767.52

Стока
Достапно.


Големина 5/64 инчен

Детали

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
5/64
Тип:
Хексадецимален Копче
Големина:
5/64*82*17
is_customized:
Yes
MOQ:
50pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти