.

.

New
Ален Клуч 50pcs/многу Висок Квалитет Легиран Челик Со Црна 0.9 милиметри Хексадецимален Штекер Завртка Копче

Ален Клуч 50pcs/многу Висок Квалитет Легиран Челик Со Црна 0.9 милиметри Хексадецимален Штекер Завртка Копче

DEN 719.52

Стока
Достапно.


Големина на 0,9 mm

Детали

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
0.9 милиметри
Тип:
Хексадецимален Копче
Големина:
0.9mm
is_customized:
Yes
MOQ:
50pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти