.

.

New
32-милиметри*34mm Висок Квалитет Кутија Крајот Клуч Daul Главата Ratchet се Справи со Spanner

32-милиметри*34mm Висок Квалитет Кутија Крајот Клуч Daul Главата Ratchet се Справи со Spanner

DEN 346.00
DEN 363.84

Стока
Достапно.


Висок Квалитет Кутија Крајот Клуч Daul Главата Ratchet се Справи со Spanner 32-милиметри*34mm
Пол е изработен од квалитетен челик производи , индукција угасне,термичка обработка

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
0134
Тип:
Кутија Крајот Клуч
Големина:
32*34mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SD
Свеж

Избор на клиенти