.

.

New
BERRYLION 1/2 Авто Телескопски Ratchet Клуч Универзален Клуч Spanner Должина 31-44cm вртежен момент Клуч Автомобил Велосипед Поправка Алатки

BERRYLION 1/2 Авто Телескопски Ratchet Клуч Универзален Клуч Spanner Должина 31-44cm вртежен момент Клуч Автомобил Велосипед

DEN 1591.00
DEN 2447.52

Стока
Достапно.


Карактеристики : Ratchet клуч со хром vanadium челик фалсификување, површина полирање Тешки дизајн, носат рѓа, вртежен момент супер, удобен зафат Може да биде слободен да се водат и автоматско исклучување функција Има позитивни и негативни компоненти, кои можат да бидат брзо пренасочени


Детали

Материјал:
Хром-vanadium Челик
Тип:
Ratchet Се Справи Со Клуч
Карактеристики:
Не се лизга,Експлозија-доказ,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
081402108
Бренд Име:
EVANX
Големина:
1/2''
Тип:
Телескопски ratchet клуч
Рачка Материјал:
TPR гума
ПОВРШИНА:
Никел-обложено полиран
Количина:
1pcs
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Пакет:
блистер пакување
Состојба:
Бренд Нови
Две Начин:
Yes
кодот:
358140210802Y
Свеж

Избор на клиенти