.

.

New
Универзална Ролери Скејт Клуч Скејтборд Т Форма Алатка Мулти-Копче за Функција Нова Капка брод

Универзална Ролери Скејт Клуч Скејтборд Т Форма Алатка Мулти-Копче за Функција Нова Капка брод

DEN 129.00
DEN 147.84

Стока
Достапно.


Опис : Материјал : Метал Боја : Црна/Темно Сината/Црвената Мода Т дизајн со професионална мулти-функција. Со трајни изградба и супериорен квалитет материјал. 3 приклучоци (во 3 завршува на Т форма Алатка) со различни големини за Прицврстување и монтажа на камиони, тркала, лежишта. Шрафцигер, кој се вклопува во алатката се справи. Т-облик дизајн за лесна употреба за удобно користење. Лесен и со мал за да го носите. Карактеристики : висок квалитет На скејтбордингот алатка која доаѓа во рака кога поставување на табла, или да се направат корекции. Тоа е доволно дека секој skater или skater треба да се има во вреќа денови. Одлична алатка мала тежина. Отстранлив Филипс Шрафцигер & Алатка Ален клуч за камион одредување навртки кои се вклопува во мрежата на т-се справи со оваа алатка, кога тоа не е потребно. За скејтборди ќе одговара оска ореви, газдите и камион за прицврстување на завртки. Совршен за речиси секој скејтборд. Ален копче и филипс. Големина : 10*10.6 cm/3.94"*4.17" Фит за : Оска ореви, главниот надворешни хексагонални на ноктите, стандард ореви, одредување на завртки на внатрешниот хексагонални, крстот одредување на завртки. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 X Скејт Т Форма Алатка

Детали

Бренд Име:
TOOZO
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Материјал:
Метал
Тип:
Т-облик Клуч
Големина:
10*10.6cm/3.94*4.17
Свеж

Избор на клиенти